راهنمای خرید پاوربانک

پوشاک و مد و خرید ...

سه شنبه ۱۴ تیر ۰۱

راهنمای خرید پاوربانک

نکته 1: ظرفیت پاور بانک
دوست دارید چند بار دستگاه های الکترونیکی خود را بدون شارژ پاوربانک خود شارژ کنید؟ این سوالی است که ظرفیت پاوربانک قادر است به شما بگوید. یک سوال مهم دیگر این است که شما برای کدام دستگاه می خواهید از پاوربانک خود استفاده کنید؟ لپ تاپ به انرژی بیشتری نسبت به تلفن هوشمند نیاز دارد. یک تلفن هوشمند می تواند با یک پاوربانک 3.350 میلی آمپری شارژ شود اما یک لپ تاپ به انرژی بیشتری احتیاج دارد. به پاوربانک لپ تاپ نیاز دارید؟ از پاوربانک با ظرفیت 30.000 میلی آمپر ساعت یا بیشتر استفاده کنید.

نکته 2: ورودی و خروجی
پاور بانک های امروز به قدری پیشرفته هستند که نیازی به انتخاب این س thisال ندارید. فقط بعضی از مدل هایی که امروز در فروشگاه ها هستند ممکن است ورودی یا خروجی صحیحی برای دستگاه های تلفن همراه شما نداشته باشند. بنابراین همیشه مشخصات ورودی و خروجی را بررسی کنید ، چه دستگاه هایی با پاوربانک سازگار هستند.
نکته 3: قیمت و کیفیت
اگر به دنبال یک پاوربانک مناسب و متناسب با نیازهای خود هستید ، راهنمای خرید پاور بانک باید فراتر از تصاویر باشید. به مشخصات نگاهی بیندازید و تصمیم بگیرید که چه مشخصاتی برای استفاده شما از پاوربانک مهم است. بعضی اوقات مدل ارزان تری با نیازهای شما مطابقت ندارد و پاوربانک ارزان قیمت ممکن است تا زمانی که شما می خواهید دوام نیاورد. دلیل دیگر برای خوب نگاه کردن به نسبت قیمت / کیفیت ، اضافه بار است. برخی از پاوربانک های ارزان قیمت می توانند دستگاه های الکترونیکی شما را بیش از حد بار آورده و به آنها آسیب برسانند. همه پاوربانک های ما آزمایش شده اند و تمام خواسته های ایمنی اروپا را برآورده می کنند.
نکته 4: اندازه
استفاده از پاوربانک درصورتی که جیب دیواری در دسترس نباشد راهنمای خرید پاوربانک بسیار آسان است و شما مجبورید دستگاه های الکترونیکی خود را در مسیر رسیدن به مقصد شارژ کنید. اندازه پاوربانک برای بررسی بسیار مهم است زیرا شما باید پاوربانک را با خود ببرید. یک پاور بانک برای تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی شما می تواند در جیب شما جای بگیرد اما پاوربانک بزرگتر لپ تاپ اینگونه نیست. پاوربانک لپ تاپ در کوله پشتی کیف دستی شما جای می گیرد.
نکته 5: آمپر

علاوه بر ظرفیت پاوربانک ، قدرت آمپر نیز بسیار مهم است. آمپر (A) به شما می گوید پاوربانک با چه سرعتی دستگاه های الکترونیکی شما را شارژ می کند. پاوربانک معمولی دارای آمپراژ بین 1 تا 3.5 A است. هرچه آمپر بیشتر باشد ، پاوربانک سریعتر دستگاه های شما را شارژ می کند.
نکته 6: تلفن هوشمند من چه باتری دارد؟
ظرفیت باتری هر تلفن هوشمند متفاوت است. این لیستی از بهترین گوشی های هوشمند فروخته شده و ظرفیت هر مدل است. ما تضمین نمی کنیم که هر مدل دارای mAh دقیق همانطور که نشان داده شده است.
آیفون 6s - 1.715 میلی آمپر ساعت
آیفون 6s پلاس - 2.750 میلی آمپر ساعت
آیفون 6 - 1.810 میلی آمپر ساعت
آیفون 6 پلاس - 2.915 میلی آمپر ساعت
آیفون 5s - 1.570 میلی آمپر ساعت
آیفون 5 - 1.440 میلی آمپر ساعت
iPad Air 2 - 7.340 میلی آمپر ساعت
iPad Air - 8.827 میلی آمپر ساعت
iPad mini 4 - 5.124 میلی آمپر ساعت
Samsung Galaxy S6 edge Plus - 3.000 میلی آمپر ساعت
Samsung Galaxy S6 edge - 2.600 میلی آمپر ساعت
Samsung Galaxy S6 - 2.550 میلی آمپر ساعت
Samsung Galaxy S5 - 2.800 میلی آمپر ساعت
Samsung Galaxy Tab S2 (9،7 اینچ) - 5.870 میلی آمپر ساعت
OnePlus 2 - 3.300 میلی آمپر ساعت
OnePlus One - 3.100 میلی آمپر ساعت
LG G5 - 2.800 میلی آمپر ساعت
LG G4 - 3.000 میلی آمپر ساعت
LG G3 - 3.000 میلی آمپر ساعت
Google Nexus 6 - 3.220 میلی آمپر ساعت

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.